.

.

1PCS светне Пена Стапови Сјајот Партија ПРЕДВОДЕНА Flashings Вокален Концерт Reuseable Топла Dropship Y1106

1PCS светне Пена Стапови Сјајот Партија ПРЕДВОДЕНА Flashings Вокален Концерт Reuseable Топла Dropship Y1106

DEN 127.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Како компјутерот покажува, фотографирање на светлината и аголот ќе доведе до ситни боја проблеми, ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење! ве молиме разбирање, ви благодариме! Поради рака мерка, големината може да имаат 0.5 cm грешка
Пакет Содржина : 1 X ПРЕДВОДЕНИ Пена Стапови (Без retial кутија, Вклучени 3 Копчето Батерии )
.
Има различни осветлување боја режими, мулти-обоени трепка секвенца, боја, менување на редоследот и повеќе.Децата ќе ги сакам во нивната партија настани!
Ravers ќе ги сакам за нивниот следен ритла партија!
Возрасни дури и сакаат да си играат со нив!
Тие се големи да се земе спортски настани, концерти, или било која друга ноќ време настани. Со својата мултифункционален осветлување, ќе бидете во можност да го контролираат атмосфера на секоја соба.Тежина : 20g
Големина : 48*4cm
Секој стап powred од 3 Копчето Мобилен Батерии( AG13*1, AG10*2 ), под услов како подарок,нема гаранција
Овие ПРЕДВОДЕНИ пена стапчиња се одлични алтернативи за нашата пластични lightsabers. Ние знаеме деца како да го меч борбата со нашите пластични lightsabers и може да се повреди понекогаш, со овие пена држи меч тие можат да се борат за сите што сакаат и никој нема да се повреди поради нивната мекост.
Може да продолжи да ја светлина повеќе од 10 часа.
1 PCS светне Пена Стапови Сјајот Партија ПРЕДВОДЕНА Flashings Вокален Концерт Reuseable Топла
Опис :
Количина : 1
Име : Шарени пена светлина-up стап
ПРЕДВОДЕНИ пена стапови за концерт,клубови,ноќен живот,гробови,партии, диплома/bachelorette забави,свадби,и сите други ноќ време на настанот!
Овие ПРЕДВОДЕНИ Пена Стапчиња се користи во многу клубови од целиот свет.

Главните својства

Бренд Име:
HIINST
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
ПРЕДВОДЕНИ Пена стапови
Предупредување:
ПРЕДВОДЕНИ Пена стапови
Карактеристики:
Блескави
Тип На Објект:
ПРЕДВОДЕНИ Пена стапови

Избор на купувачот