.

.

Прозрачна Играчки/Осветлени се види со флеш хривнија/среќен шарени хривнија/шарени светлина/бебе играчки за деца/toy/најдобар подарок

Прозрачна Играчки/Осветлени се види со флеш хривнија/среќен шарени хривнија/шарени светлина/бебе играчки за деца/toy/најдобар

DEN 86.00 DEN 114.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 21x2.5x1cm Боја и форма случаен испорака За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Главните својства

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
yuanmbm
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот