.

.

Hitachi 12V 20W халоген светилка P/N705-0840 хемија аналитичар 704,717,737,767,7020,7180,7600,Рош P800 P/N 705-0840 12V20W сијалица

Hitachi 12V 20W халоген светилка P/N705-0840 хемија аналитичар 704,717,737,767,7020,7180,7600,Рош P800 P/N 705-0840

DEN 18576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !
.
Hitachi 12 V 20 W халоген светилка P/N705-0840 хемија аналитичар 704,717,737,767,7020,7180,7600,Рош P800 P/N 705-0840 12 V20 W сијалица
Volts : 12v
W : 20w
База : Посебни
Главната примена : биохемиски анализатор
Живот време : 2000hrs
Крстот референца : Hitachi 7020
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн.

Главните својства

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
RoHS,CQC,EMC,УЛ,PSE,FCC,ССА,VDE,LVD,CE,CCC,ГШ
Карактеристики:
биохемиски анализатор
Број На Модел На:
hitachi 7020
volts:
12v
watts:
20W
главната апликација:
светилка за биохемија аналитичар
живот време:
1500hrs
крстот референца:
hitachi 7020

Избор на купувачот