.

.

2 Слој Лента Работ Центар Каскада Невеста, Свадба, Свадба Превез Со Чешел Невестата Сатен Sash 2018

2 Слој Лента Работ Центар Каскада Невеста, Свадба, Свадба Превез Со Чешел Невестата Сатен Sash 2018

DEN 119.00 DEN 138.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


2, Ние и ветуваме дека ние никогаш нема да стави нешто во пакет или контакт со корисниците.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
За Пад На Превозот
1, ве Молиме comfirm информацијата за контактот на примачот внимателно.
Ве молиме изберете америка, russion, австралија кога вашиот купите и потоа напишете ја вашата точна адреса во забелешка. Можете да пишувате во боја на remak кутија кога ќе нарачате.2 Слој Лента Работ Центар Каскада Невеста, Свадба, Свадба Превез Со Чешел Невестата Сатен Sash 2018
Должина : Околу 75см
Боја : Бела Боја На Слонова Коска
Цел и Превозот
1.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух
Таму не е опција од кина пост за многу земји на сајтот, всушност, тоа може да испрати до кое било место на светот. Ви благодариме!
. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании.

Главните својства

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Превези Слоеви:
Две-Слој
Број На Модел На:
Свадба Превези
Бренд Име:
elysemod
Техника:
Предиво Обоена
Материјал:
Полиестер
Превези Работ Стил:
Лента Работ
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Blusher Превез
is_customized:
Yes

Избор на купувачот