.

.

S274 Слободни shippin АКЦИИ Rhinestones Свадба Ремени,Булчински Ремени sashes,Булчински Свадба sashes Ремени Брза Испорака

S274 Слободни shippin АКЦИИ Rhinestones Свадба Ремени,Булчински Ремени sashes,Булчински Свадба sashes Ремени

DEN 911.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


НАПОМЕНА :
Фабриката Продава Директно, да ни Даде 1 chane, да се врати назад тебе 100% Задоволство
ве молиме изберете боја според слики
Најдобра Гаранција За Квалитет
ТОЧКА БР : S274
ОБЈЕКТОТ МАТЕРИЈАЛ : Кристал, Лента.
ОБЈЕКТОТ ОКОЛУ ГОЛЕМИНА : Кристал големина : 45c Mx2.2 CM. вкупниот појас должина : 275cm
(1-2cm разликата од страна мерка )
ОБЈЕКТОТ БОЈА : како на сликата

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Свадба Појаси
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
S274
Декорација:
Beading
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
SESTHFAR
појас големина:
2cm*100cm

Избор на купувачот