.

.

Queenwish Ангажман Прстени Mens Сина Волфрам Карбид Прстен Сребрен Брусен Мат Линискиот Центар Годишнината Прстени Мода Накит

Queenwish Ангажман Прстени Mens Сина Волфрам Карбид Прстен Сребрен Брусен Мат Линискиот Центар Годишнината Прстени

DEN 725.00 DEN 1007.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме додадете парче хартија напишано вашиот Aliexpress ID придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/наплата соодветно. За Волфрам Волфрам е една од најтешките супстанции на Планетата Земја Мерки меѓу 8 & 9 од Мохсова Цврстина скала, Дијамантите се 10.
Queenwish Mens Ангажман Прстени Сина Волфрам Caibide Прстен Сребрен Брусен Мат Линискиот Центар Годишнината Прстени Мода Накит
Супериорен Квалитет На Волфрам Прстен - Загарантирана Вистински Волфрам
Удобноста Fit - Малку domed на внатрешноста на бендот резултира во многу удобно се вклопуваат, нема рабови мелење во вашиот прст Ширина : 8mm Тежина : околу. Волфрам не нула, дент или чип, секогаш ќе изгледа новиот и не треба полирање. Трае со децении, а не години. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за resending. Четири пати потешко од титаниум. можете да изберете за себе. Волфрам означува сила, упорност и цврстина. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите,да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас ве молам. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. Ние брод на светот. ви благодариме за разбирањето!. Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.25 грама во зависност од големината на прстенот. Целта е слична на платина или родиум Експлодира во популарност!
1. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил.

Главните својства

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14
Метална боја:
сина волфрам прстени
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Queenwish
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
волфрам
Број На Модел На:
QWTURB-8272
Повод:
Свадба
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Материјал:
Волфрам Карбид
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
свадба прстени:
подароци за годишнината
волфрам свадба прстени:
прстени волфрам свадба
Волфрам Карбид Прстени:
Ангажирање Прстени
прстени волфрам свадба бендови:
неколку прстени
адвокатско волфрам прстени:
моден накит
жените накит:
адвокатско ангажман прстени
волфрам свадба бендови:
волфрам ангажман прстен
адвокатско волфрам прстен:
Свадба Бенд
адвокатско свадба прстени:
ангажирање прстен продавници
сина волфрам прстени:
адвокатско ветување прстени

Избор на купувачот