.

.

Црвено Мона Лиза се Зголеми Златна Боја Студ Обетки Пломба Вода Капка Круг CZ Циркон Обетки За Жените Мода Накит за Подарок Партија AE199

Црвено Мона Лиза се Зголеми Златна Боја Студ Обетки Пломба Вода Капка Круг CZ Циркон Обетки За Жените Мода Накит

DEN 116.00 DEN 228.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Црвено Мона Лиза се Зголеми Златна Боја Студ Обетки AE199

Предмет : Студ Обетки AE199
Позлата : Бело Злато,Жолто Злато,Злато Се Зголеми
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија.
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние ќе ви даде професионален предлог !
Големина на : 2.1*0.8 cm(0.83*0.31 инчи)

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE199
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
9.6 G
боја:
Бела,Зелена,Сина,Multicolor,Црвена
позлата:
Бело Злато,Жолто Злато , Злато Се Зголеми
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на купувачот