.

.

GAOLA Нов Дизајн Шарм Изјава Накит Бело Злато Боја Круг Јасно Кубни Циркон Студ Обетки Партија Подарок GLE5325

GAOLA Нов Дизајн Шарм Изјава Накит Бело Злато Боја Круг Јасно Кубни Циркон Студ Обетки Партија Подарок GLE5325

DEN 366.00 DEN 664.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
. ние ќе го организира наплата или замена по проверка . Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .И се обврзуваат превозот цена од себе .
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т
тој превозот начин ќе зависи од вкупната цена.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .Погодни За : Млади / Стари / Maturty
.Ако сте задоволни со предмети и вашата услуга, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,
Ние со задоволство ќе го стори истото за вас .Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
GLE5325
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
GAOLA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Earring тежина:
3.17 g/пар
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
Бело Злато БОЈА

Избор на купувачот