.

.

LNRRABC 2018 топла продажба Кристал Жените Циркон Обетки Rhinestones Цвет Уво Studs нова Мода LNRRABC Лист Обетки Трендовски

LNRRABC 2018 топла продажба Кристал Жените Циркон Обетки Rhinestones Цвет Уво Studs нова Мода LNRRABC Лист Обетки

DEN 58.00 DEN 63.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .Почитувани Купувачи :
1.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Моден 1 Пар Трендовски Луксузни Злато Сребро Циркон Обетки Кристал Цвет Жените Домот Кристал Лист Уво Studs Розово Злато Item type кристал цвет студ обетки,пирсинг на уво studs Материјал Стакло, Кристал,Алуминиумски Боја на злато,sivler,розово злато Quanlity 1 пар Род Жени,Женски,Дами
купувачот се покаже
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер .со пет ѕвездички, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ви благодариме за разбирањето!
3 .html)
Превозот : ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.com/payment_method. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен feebdback .

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Boucle d'oreille femme
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
кристал цвет студ обетки,пирсинг
Материјал:
Кристал, Кристал, Циркони Кристално
боја:
злато,sivler,розово злато позлатен
Пол:
жени,женски,дами
Стил:
симпатична,Елегантни,модерни,корејски
образецот,формата:
цвет,флорални,обетки кристал
Стилот 1:
earings мода накит,boucles d'oreille жени

Избор на купувачот