.

.

CiNily Creted Белиот Оган Опал Кубни ZirconiaSilver Позлатен трговија на Големо Мода Накит за Жените Свадба Студ Обетки 7/8 OH2738

CiNily Creted Белиот Оган Опал Кубни ZirconiaSilver Позлатен трговија на Големо Мода Накит за Жените Свадба Студ

DEN 342.00 DEN 671.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!
.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.cn DHL 3-8 дена www. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас.com/ EMS 5-15 дена www. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.

Главните својства

Метална боја:
OH2738
Главниот Камен Боја:
OH2738
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Пол:
Жените
Број На Модел На:
OH2738
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Гем Боја:
Бела
Главниот Камен:
белиот оган опал
Обетки должина:
7/8
Количина:
1 Buc Earring
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Избор на купувачот