.

.

6pcs COWNINE Mode-sieraden златна Gesimuleerde Parels Oorbellen Voor Vrouwen Партија huwelijksgeschenken Гратис verzending

6pcs COWNINE Mode-sieraden златна Gesimuleerde Parels Oorbellen Voor Vrouwen Партија huwelijksgeschenken Гратис

DEN 393.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
R-0086
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Бренд Име:
COWNINE
Стил:
Романтични

Избор на купувачот