.

.

трговија на големо многу 10 пара 10-12mm KeShi бисер studs Earring 925 сребрен со златен позлатен

трговија на големо многу 10 пара 10-12mm KeShi бисер studs Earring 925 сребрен со златен позлатен

DEN 1104.00 DEN 1199.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде задоволни одговор. ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша . Инаку, или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Кина е дом на слатководни бисери
Ние се постават Hugest база на бисер во Кина. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.
Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации за мене . Се сеќавам ни за сите ваши потреби бисер
Повратни информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако имате било какви прашања и барања. ви благодариме.
Политика На Враќање
Вашиот задоволителен е многу важна за нас.
Превозот
Ние обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 7-25days или e Packet испорака од Кина 7-12day брод на САД ) . Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навистина би го ценат, ако може да остави добар фидбек по receivement на стоки. Ова стандардниот превозот метод ве молиме контактирајте со нас ако не можете да ги добиете над 30 дена поради лошите временски услови или Кинески традиционален фестивали на пример, Пролетниот Фестивал, Фестивалот Фенер ,Кинг Минг Фестивал, Mid Autumn Фестивал, и така натаму, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби и барања, ако ни e-mail, не со негативни повратни информации или спор
ако ви треба други превозот метод ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
studs earring
Бренд Име:
ELEISPL
боја:
бел бисер
Големина:
approx 10-12mm
studs:
925 сребрен (злато позлатен на површината )
Стил:
бисер студ earring
Обликот:
Барокот бисер
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Избор на купувачот