.

.

Модата жените Обетки Златна Боја Бакар Ментално Мода Обетки За Жени

Модата жените Обетки Златна Боја Бакар Ментално Мода Обетки За Жени

DEN 188.00 DEN 204.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Месинг 3. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.Никел слободни и да Доведе слободни. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 7-30 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Модата жените Обетки Злато Позлатен Бакар Ментално Мода Обетки За Жените Minmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно). 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Акции : Во парк точка 6. Или замена на предметот за вас.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
80010437
Накит Тип:
Бакар Ментално Мода Обетки За Жени
позлата:
24K Злато позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
14mm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот