.

.

11-12mm Црна Природните Слатководни Образован Копчето Бисер 925 Sterling Silver Студ Earring Дизајн

11-12mm Црна Природните Слатководни Образован Копчето Бисер 925 Sterling Silver Студ Earring Дизајн

DEN 187.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк . Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Примерок прифатливо
6. Цена со добар квалитет
5.
Плаќање :
1.Како на клиент детални барања. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги.
Време на испорака :
1. Совршен клиенти услуги со професионални предлог. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Мала количина прифати
7. Најдобра по продажба на услуги.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето . Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање. Со различни големини, форми, бои. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PE0129
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Точка Бр.:
PE0129
Назад Наоѓање:
Студ
Метал Печат:
925,Фунта
Бисер Тип:
Слатководни Бисери дизајн

Избор на купувачот