.

.

Моден Мажите Обетки од не ' Рѓосувачки Челик корејски Накит Синџир Earring Студ Унисекс Накит Bijoux bigbang kpop Г-Змеј ГД Обетки

Моден Мажите Обетки од не ' Рѓосувачки Челик корејски Накит Синџир Earring Студ Унисекс Накит Bijoux bigbang

DEN 66.00 DEN 92.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
УСЛУГА :
1.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса. Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика
ПОВРАТНИ информации :
1 . Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. За Царинските Duty In разгледување на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
ИСПОРАКА :
1. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
1 персонални компјутери, 2 компјутери
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Студ Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Повод:
Подароци, Партија.свадба
боја:
Челик
Големина:
1.2*8*3/3mm
ГД обетки:
корејски обетки
is_customized:
Yes
Име:
Адвокатско Студ earring
Стил:
накит
Опис:
синџир обетки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот