.

.

Обетки Класичен Животинско Мат Дух Студ Обетки за Жените 2017 Модата Партија Обетки SYED056

Обетки Класичен Животинско Мат Дух Студ Обетки за Жените 2017 Модата Партија Обетки SYED056

DEN 100.00 DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

tart2
end20154332831229
Материјал : СРЕБРО 925
Боја : Злато/Розово Злато/ Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
oly2u
is_customized:
Yes
обетки за жени:
Мат Дух Студ Обетки
Студ Обетки:
жените обетки
925 сребрен позлатен студ обетки:
Студ Обетки
925 сребрен студ обетки:
обетки студ
едноставни обетки студ:
студ обетки страни
Студ Обетки:
сребрени обетки студ
моден студ обетки:
адвокатско студ обетки
мали обетки студ:
студ обетки сребро.

Избор на купувачот