.

.

Моден сончоглед студ обетки Мали нежни студ обетки Симпатична малку daisy обетки Капка превозот студ обетки

Моден сончоглед студ обетки Мали нежни студ обетки Симпатична малку daisy обетки Капка превозот студ обетки

DEN 715.00 DEN 1007.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>20
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25 1. Материјал : Цинк легура 2.Големина : околу 1 CM дијаметар 3.Боја : 18 K Златна боја / сребрена боја / розово злато боја 4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба. 5.Пол : жените 6.Повод : Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wjzb
Број На Модел На:
Led17122801
Материјал:
Цинк Легура
квалитет:
Доведе&Nickle слободни
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс жени
Метална боја:
18K Златна Боја/сребрена Боја/розово злато Боја

Избор на купувачот