.

.

316 од не ' Рѓосувачки Челик Круг Сјај ААА CZ 8ММ Дијаметар Римската Нумеричка Студ Обетки За Жени со Висок Квалитет Бренд за Накит

316 од не ' Рѓосувачки Челик Круг Сјај ААА CZ 8ММ Дијаметар Римската Нумеричка Студ Обетки За Жени со Висок Квалитет

DEN 142.00 DEN 180.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пад На Превозот
Нашата Продавница може да обезбеди капка превозот за секој клиент, можете да го користите нашите фотографии на вашиот facebook, Twitter, и ДР. Кога ќе продажба нашите предмети можете да испраќате цел да се нас и се стави на правото адреса, Ние ќе ја испрати на packa моб на правото адреса која сте ја продажбата на да. Се надевам дека вашиот бизнис се подобро и подобро.^-^
6815597702692615 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ US $ 8.7
/пар US $ 7.35
/парче US $ 8.48
/парче US $ 11.76
/парче US $ 0.51
/парче US $ 2.4
/парче US $ 2.35
/парче US $ 4.46
/парче US $ 1.94
/парче US $ 2.55
/парче US $ 2.5
/парче US $ 1.56
/парче US $ 0.82
/парче US $ 0.88
/парче US $ 1.61
/парче US $ 1.63
/парче US $ 1.77
/парче US $ 1.9
/парче

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ZTE1025
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Геометриски

Избор на купувачот