.

.

Кат Стил Автомобил Багажникот Товар Нето За Land Rover LR2 LR3 LR4 Range Rover Sport Evoque За Шкода Јети ФОЛКСВАГЕН поло Mazda CX-3 CX-4 CX-5

Кат Стил Автомобил Багажникот Товар Нето За Land Rover LR2 LR3 LR4 Range Rover Sport Evoque За Шкода Јети ФОЛКСВАГЕН

DEN 228.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од најлон материјал, голема отпорност на триење Силна водат и флексибилни скалабилност Со 4 пластични куки, лесен и удобен да го инсталирате и користите Складирање објекти, спречување на оштетување на предмети, и да ја задржите вашиот автомобил уредна и чиста ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил се подигне и да се обезбеди соодветноста пред купување Материјали : Најлон + Пластични Боја : Црна Димензии : 70 x 70cm Пакет Содржина : 1 x Товар Еластична Нето Со 4 Куки Идеален за задните товар чување во автомобили и спортски автомобили, ве Молиме проверете за вашиот 4 циклуси во багажникот пред да го купите! (Вашиот багажникот мора да има 4 циклуси) ве Молам, проверете го тоа пред да го купите!

Главните својства

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Бренд Име:
JINGHANG
Материјал Тип:
Најлон

Избор на купувачот