.

.

Вертикална Застане на обвинителна Клупа за Ладење Планината Заградата База Поддршка за Xbox ЕДЕН Тенок Xbox Една S оние Конзола Лулка Носителот, Бела Боја

Вертикална Застане на обвинителна Клупа за Ладење Планината Заградата База Поддршка за Xbox ЕДЕН Тенок Xbox Една

DEN 229.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Или, Можете Да Изберете Да Имате Замена. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. И Трае 3-10 Дена Од Express.
Опис :
Да зачувате простор и планината вашата конзола безбедно со Вертикална ОЏАКОТ Застане. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи.

Главните својства

Број На Модел На:
за XBOX ЕДЕН Тенок XBOX ЕДНА S Конзола Лулка Носителот Стојат
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
боја:
Бела
Бренд Име:
KomoKe

Избор на купувачот