.

.

година Продаде Како Топла Колачи Сонцето Капи За Жени Три Боја Топката Мода Лето Плажа Беж Шапка 1 buc Бесплатен превозот

година Продаде Како Топла Колачи Сонцето Капи За Жени Три Боја Топката Мода Лето Плажа Беж Шапка 1 buc Бесплатен

DEN 612.00 DEN 720.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално . Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Главните својства

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Слама
Бренд Име:
XEONGKVI
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Број На Модел На:
7211

Избор на купувачот