.

.

Пинк Случај Анти-Удар Случај За Garmin GPS Работ 1000/Истражуваат 1000 Додатоци

Пинк Случај Анти-Удар Случај За Garmin GPS Работ 1000/Истражуваат 1000 Додатоци

DEN 220.00 DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта.
Повеќето пакети ќе бидат доставени во 2 недели, но тоа може да трае онолку долго колку 6 недели за internatinoal пакети да бидат доставени. Бидејќи боите варираат помеѓу различни светлосни услови, различни монитори, па дури и различни поединци, боите на вистинските објект може да биде малку поинаков од бои во слика.Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина. Бојата разликата не е голем квалитет дефект.
На Garmin GPS е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction.
Случај Боја : Розева
Случај Фитинг За : 1000 Edge
Случај Материјал : Силиконска Гума
Пакетот Вклучува : Нов Случај За GPS Работ 1000 x1
БОЈА :
Сите слики се направени од страна на професионални фотографи под студио светлина.
ПОВРАТНИ информации
Ние би можеле да го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации оценка и ветување иста и во се врати! Треба да се чувствуваат дека вашиот производи не заслужуваат 5 ѕвездички во една или во повеќе категории, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни (1,2 или 3 ѕвезди) повратни информации.

Главните својства

Бренд Име:
ickoy
Тип:
Случаи
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
за Garmin GPS Додатоци
Компатибилност:
За Garmin GPS Работ 1000
Функција:
за Garmin GPS Додатоци

Избор на купувачот