.

.

LONMMY 6XL 7XL Бели кошули облечи кошули на Кратки ракави Секојдневен Мода plaid кошула мажите Небото сино Морнарица camisa masculina 2018 Лето

LONMMY 6XL 7XL Бели кошули облечи кошули на Кратки ракави Секојдневен Мода plaid кошула мажите Небото сино Морнарица

DEN 624.00 DEN 751.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние нудиме пад на превозот,Пакување и испорака според вашето барање,и не остави било какви промотивни информации.253 L =48 XS 68 26.414 7 XL =62 4 XL 82 32.Ние ќе го предложи најсоодветниот големина за вас.322 3 XL =54 L 76 29. Ако производот има проблеми,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе работиме напорно за да се реши проблемот за вас.2046 кг; Азија
големина на САД/Eur големина Долга облека Биста Рамо ширина Ракав Должина, Висина и Тежина CM инчен CM инчен CM инчен CM инчен CM инчен КГ кг М =46 66 25.ви благодариме!
Единица за конверзија : 1 инч = 2. Затоа што на снимањето,бојата ќе биде отстапување;Поради компјутер на екранот,боја отстапување,ве молиме да се разбере! Производ во боја во вид на стандард.299 2 XL =52 M 74 29. Можете според вашата висина и тежина,се однесуваат на табела препорачана големина!Потоа одберете го на десно Азија големина за вас.345 4 XL =56 XL 78 30.3937 инчи ; 1 ft (ft) = 30. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации,Споделување на мојата продавница линк на вашиот Facebook,VK. Ако не знаете што да изберете големина,ве Молиме оставете ги вашите тежина(KG/КГ) и висина(CM/IN).391 6 XL =60 3 XL 81 31.276 XL =50 S 72 28. Сите предмети се Азиските големина,а Не САД/Eur големина.368 5 XL =58 2 XL 79 31.54 см; 1 cm = 0.Нашата големина(Азија големина)за Помали 2 големина од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Совети
1.48 cm; 1 ft=12 инчен; 1 кг=2.Па ви препорачуваме да изберете 2 поголема големина од обично. Оваа шема е мерка со нашата облека не според вашата boby,Па ќе треба да изберете градите поголем 5-10cm,кои ќе удобно за вас,или да ве молиме да се измери вашиот соодветна облека и да се спореди со тоа.

Главните својства

Големина:
Asia size M, Asia size L, Asia size XL, Asia size XXL, Asia size XXXL, Asia size 4XL, Asia size 5XL, Asia size 6XL, Asia size 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
LONMMY
Број На Модел На:
F933961
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик

Избор на купувачот