.

.

L16576 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Материјал Еден Лост Слив Допрете Го

L16576 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Финиш Месинг Материјал Еден Лост Слив Допрете Го

DEN 1748.00 DEN 2056.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.

Главните својства

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Површински Третман:
Полиран
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
L16576
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот