.

.

рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно, пејзаж маслото,булевар-на-capucines од Клод Моне

рачно изработени пејзаж маслото репродукција на лен платно, пејзаж маслото,булевар-на-capucines од Клод

DEN 3312.00 DEN 4140.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. Ве молиме проверете превозот детали.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.Ве молиме не заборавајте да се прошири на Превозот време за 5-10days на вториот ден по договорено плаќање. ако повеќе од 3 парчиња, Превозот време треба да биде 20days . било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе бидеме секогаш во вашата услуга.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Пост Воздух mail.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. Ви благодариме!
Добра Услуга :
Ние снабдување со висок квалитет на услуги, исто така,.Како и сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Опис :
bordighera-италија
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.

Главните својства

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
CM160
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
AllSource
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот