.

.

Современиот Релјеф уметност Младата Месечина II од страна на Монтеки Dawson маслото на платно со Висок квалитет рака насликани

Современиот Релјеф уметност Младата Месечина II од страна на Монтеки Dawson маслото на платно со Висок квалитет

DEN 5284.00 DEN 6144.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот.Брод слики од целиот свет 4. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. 100% Рака Насликани на платно. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики.

Главните својства

Големина (Инчен):
24X32, 30x40, 36x48, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes

Избор на купувачот