.

.

рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,воденички камен-и-цистерна-под-дрва од страна на павле Cezanne,масла

рачно изработени Маслото Репродукција на лен платно,воденички камен-и-цистерна-под-дрва од страна на павле

DEN 2832.00 DEN 3540.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. ако е така ,ве молиме да се плаќаат увозни давачки во согласност со нивните барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет : Музеј квалитет,100% рачно изработени маслото од лен платно, Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел. сепак,ако сопствен увид на производот, тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.

Главните својства

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
PC210
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот