.

.

DIY Масло Дигитални боење со броеви За Подарок Дигитални опашот на Маслото на Платно Frameless од Страна на Броеви Сликарство 40x50cm

DIY Масло Дигитални боење со броеви За Подарок Дигитални опашот на Маслото на Платно Frameless од Страна на Броеви

DEN 423.00 DEN 814.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


DIY Масло Дигитални боење со броеви За Подарок Дигитални опашот на Маслото на Платно Frameless од Страна на Броеви Сликарство 40x50cm Спецификација 1.Материјал : Платно, масло 2.Големина : 40x50cm 3.Боја : прикажани како на слика 4.Тип : Дигитални маслото 5.Модел : Паун Спецификации Предмети паун Шема на Бои Кул Бои Уметници Други Уметници Висат Во дневни Соби, Спални соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели Големини 16x20in 40x50cm Материјал Платно Испорака Тежина(kg) 0.8 Формираат Една Панел Форма на Хоризонтална
Детали :
Пакување содржи : 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 x Настава 1 x Бои ( Бои) Драги Мои Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање :
1.Производите се направени во Кина . 2.Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ние сме секогаш спремни да работат работи за вас. 3.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни оставите порака, кога сте плаќање. (ПС : Пост Код мора да биде точно)

Главните својства

Големина (Инчен):
40X50CM
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
розови цвеќиња
боја:
multicolor
Висат Во:
Дневна соба, спална соба, канцеларија,Dinning соба, Барови,итн

Избор на купувачот