.

.

Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика за живеење room35

Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva Страна се насликани Francoise Nielly ѕид Уметност слика

DEN 3120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела
Производот Се Покаже :
Поп-Арт маслото :

Главните својства

Големина (Инчен):
24x16 инчен 61 x 41cm, 27x18 инчен 69 x 46cm, 30x20 инчен 76 x 51cm, 36x24 инчен 91 x 61cm, 48x36 инчен 122 x 91c, 60x40 инчен 152 x 102
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани

Избор на купувачот