.

.

7*11cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластична Амбалажа Кеса ESD Анти-Статички Пакување Торба Електроника Antistatic Пакет Торбичка

7*11cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластична Амбалажа Кеса ESD Анти-Статички Пакување Торба Електроника

DEN 1008.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се враќа : 1. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.3")
Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полиња
Дебелина : 0. Превозот : 1. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји.075 MM
Материјал : APET / CPP
Производ Екранот
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот
Попуст : 1.
Детали За Производот
Големина : 7cm*11cm (2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји.

Главните својства

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
7*11cm
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
7*11cm
Производот:
дребулии складирање кеси
Пластични Тип:
APET / CPP

Избор на купувачот