.

.

Црна Преносни Дигитални Додатоци ЕВА Перници за Складирање Торба За Headphone HDD футрола Голем Капацитет Организатор Торбичка

Црна Преносни Дигитални Додатоци ЕВА Перници за Складирање Торба За Headphone HDD футрола Голем Капацитет Организатор

DEN 1248.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компактен дизајн, лесно да се носат. Водоотпорен ЕВА материјал, кршете отпорни, shockproof, анти-нула, отпорни на абразија, избегне прашина и нечистотија. Ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди. ( Ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус"не може да се следи, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) epacket : 10-20 дена експрес : 5-10 дена (емс 10 -20 дена) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Наплата & се Враќа, Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. Ако не се примени парцели во нормално време, pls контактирајте со нас за проверка, но не се отвори спорот без контакт. Но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција, како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. Пакет вклучувајќи 1x Складирање торба Објект слики
Мини Складирање Торба
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди
Превозот Услови ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.

Главните својства

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Дебелина:
13 жица
Употреба:
Алатки
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Форма:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
AWINPOP
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
AFSY902
Шема:
Три-димензионални Тип
Материјал:
ЕВА
Спецификација:
23*20*12 cm
Капацитет:
Како големина на слика
Производот:
Дигитални Производи

Избор на купувачот