.

.

Nandn Ски Возрасни Шлемови PC+EPS Ultralight Висок Квалитет на Аикидо Шлемови Мажи Жени уметничко Лизгање Скејтборд Скијање Дише Шлемови

Nandn Ски Возрасни Шлемови PC+EPS Ultralight Висок Квалитет на Аикидо Шлемови Мажи Жени уметничко Лизгање Скејтборд

DEN 2004.00 DEN 2863.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


Nandn Ски Возрасни Спорт Шлемови PC+EPS Ultralight Висок Квалитет на Аикидо Шлемови Мажи Жени Деца уметничко Лизгање Скејтборд Скијање Дише Шлемови
Карактеристики 1. Бои : Црна Маскирна,Виолетова, Црна,Бела,Роза,Небо Сина, Портокалова 2. Големина : M : За Глава Обемот 56-59cm L : За Глава Обемот 58-61cm XL : За Глава Обемот 60-63cm 3. Сертификација : CE 4. Материјал : ABS/КОМПЈУТЕР+EPS 5. Глава обемот Прилагодливи Пакетот вклучува 1 * Мажи Жени Деца Ски Шлем

Главните својства

Големина:
L for 58 to 61cm, M for 56 to 59cm, XL for 60 to 63cm
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Бренд Име:
NANDN
Сезоната:
Универзална
Глава Турнеја:
61-62cm
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
Мажи Жени Момче Девојка Спортски Шлемови
Спорт:
Скијање
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Име На Производ 1:
Мажи Жени Момче Девојка Ски Деца Шлемови
Име На Производ 2:
Мажи Жени Момче Девојка Деца Аикидо Шлемови
боја:
Црна Маскирна,Виолетова, Бела, Црна, Роза, Портокал, Небото Сино
Тежина:
360-410g
ОДГОВАРА ЗА:
Мажи Жени Момче Девојка Деца Деца
сертификација:
CE
Големина:
XL (60-63 CM) , L (58-61CM), M(56-59CM)

Избор на купувачот