.

.

Ethlyn Златна Боја Мажите Ѓердан Накит Трговија На Големо Трендовски Фигаро Синџир Ѓердан Мажите Партија Панк Рок Додатоци N030

Ethlyn Златна Боја Мажите Ѓердан Накит Трговија На Големо Трендовски Фигаро Синџир Ѓердан Мажите Партија Панк

DEN 720.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ethlyn
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
N030
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
Никој Pendant
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Материјал:
Бакар
Функција:
Додатоци
is_customized:
Yes
Тежина:
313G
позлата:
24 Вистински Злато Позлатен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Функција:
Висок квалитет
Големина:
75см
Повод:
Подарок/Ангажирање/ angliski/OL /Партија
Ширина:
1.5 cm
Копчето Тип:
hummer затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на купувачот