.

.

Гроздобер Симбол Masonic Illuminati Антички Печати Илустрација Постер Стакло Pendant Ѓердан Модна Изјава Ѓердан Ѓердан

Гроздобер Симбол Masonic Illuminati Антички Печати Илустрација Постер Стакло Pendant Ѓердан Модна Изјава Ѓердан

DEN 32.00 DEN 61.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Синџир материјал : алуминиумски
Синџир стил : вода синџир
Количина : 1pcs
Pendant Големина : 28*36mm
Продолжен Синџир : Никој
Инкрустирани материјал : не мозаик
Дали да падне со : Yes
Да Не Multilayer : Никој
Применливи пол : неутрална
Дали место : на самото место
Состојба : Нова
Долг синџир : 50cm
Боја : Сребрена / Црна / Bronz
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец monit

Главните својства

Должина:
50cm
Бренд Име:
ZBOZWEI
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
02
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло+Алуминиумски
Функција:
no
Компатибилност:
no

Избор на купувачот