.

.

Бесплатен Превозот 100pcs Hummer Затворач Бела Organza Лента Waxen Кабелот String Ѓердани 17

Бесплатен Превозот 100pcs Hummer Затворач Бела Organza Лента Waxen Кабелот String Ѓердани 17

DEN 734.00 DEN 863.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Добредојдовте на нашата продавница!
Производ функција
Материјал :
Кабелот+Organza+Алуминиумски(Олово и никел бесплатно)
Големина на :
Прибл : 17" hummer затворач : 12x7mm
конверзија : 1 инч = 25. Јас ќе ви даде добро решение.0393 инчен
Боја :
Бела
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
B09403
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.

Главните својства

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Предиво
Должина:
17
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Не метал
is_customized:
Yes

Избор на купувачот