.

.

Моден бакар куршум pendant ѓердани,седум бои природен камен pendant ѓердани.10pcs/многу Бесплатен превозот

Моден бакар куршум pendant ѓердани,седум бои природен камен pendant ѓердани.10pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 1022.00 DEN 1439.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бренд : Jim
Материјал : Бакар, Природен камен.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Камен должина : 2-3cm. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на
7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail,
Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот
Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00
. Ние ќе го препрати или враќање на
пари за вас.
За Бесплатен превозот Epacket
1,сад, Сите користат Epacket
2,Велика Британија, Користете Epacket>25
3,Франција, Користете Epacket>25
4,Австралија, Користете Epacket>25
5,Канада, Користете Epacket>25
Кварцен Кристал Куршум Обвивка Ѓердан Со Кертриџ Случај Славна Личност Гроздобер Стил Куршум Ѓердан Бесплатен Превозот
Предмет : Кварцен Кристал Куршум Обвивка Ѓердан Со Кертриџ Случај Славна Личност Гроздобер Стил Куршум Ѓердан
Напомена : Може да се меша трговија на големо, ве молиме да ни кажете каква боја сакате. Кликнете тука
1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Износ
Кина Пост Воздух Mail или други
15-60 работни дена
DHL/ UPS/Федекс/ RPX
3-8 работни дена
>=$150
2.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
4-5cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
80cm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
xl080801
Бренд Име:
Woojila
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир/Мушка синџир
Метали Тип:
Бакар
камен боја:
Бела, црна, зелена, црвена, розева, виолетова, беж
Објектот:
Куршум Ѓердан
Пакет:
1pcs/opp вреќа 10pcs/голема торба
Превозот начин:
кина пост воздух mail
квалитет:
доведе & nickle слободни

Избор на купувачот