.

.

Убава Свадба Свадба Кристал Кристал Dangle Долго Tassel Лолита Рака Деко Armlet /Nekclace /Рамо синџир

Убава Свадба Свадба Кристал Кристал Dangle Долго Tassel Лолита Рака Деко Armlet /Nekclace /Рамо синџир

DEN 645.00 DEN 1152.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Некои Проблеми На накит се инкрустирани со кристал или кристал . 2)За големини на производи ,како што се мери од страна на Страна,тоа ќе го имаат 1-3cm разлика .можете да лепак ги врати брзо. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа! 1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат. Детали за производот
1)Ние сите предмети се за вистинска снимање; Како stricktly на технологијата, прикажување, светлина, од еколошки причини ,бојата на производи може да биде мало отстапување феномен,се надевам дека може да се разбере . Ако имате било какви проблеми пред исплата,можете исто така да ни оставите порака,нашата служба за корисници ќе ви одговори назад во рок од 12 часа. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Испорака Детали за цел value > $200 бесплатен превозот преку ARAMEX ,SF,EMS,DHL, или други изразат испорака Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро,понекогаш и ние ќе го избере побрз начин да брод од,различни од она што го одбереш. Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака. 3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот .

Главните својства

Метална боја:
Како фотографии
Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
with ribbon
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
SL006
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
HIMSTORY
боја:
Сребро.
Материјал:
Rhinestones и кристал и партиционираш итн
Пакување:
Polybag пакување
Функција:
Може да се користи како ѓердан и арм хривнија
Повод:
Свадба ,Ангажман ,годишнина и партија итн
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
Должина:
14*5cm

Избор на купувачот