.

.

2018 Нова Мода Сончоглед Копче Кристал Бисери Долг Синџир на Ѓердан Жените Диви Едноставна Џемпер Синџир Ѓердан

2018 Нова Мода Сончоглед Копче Кристал Бисери Долг Синџир на Ѓердан Жените Диви Едноставна Џемпер Синџир Ѓердан

DEN 273.00 DEN 320.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
2)предмет ќе бидат испратени по веб-сајт vertify плаќање во 2-5 дена.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.Пакет : секој компјутер во пп торба,не грижете се за пакување,ние ќе пак тоа многу добро
Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL/ФЕДЕКС ДОГОВОР!
1) Вкупно цел ≥$150,ние слободни DHL/ФЕДЕКС/EMS или други express,цел ≥10,ние бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail.
3)КИНА ПОСТ обично трае 15-60 работни денови за испорака. Материјал : алуминиумски,бисер 2 . Експрес испорака обично ќе трае 3-7 работни дена за испорака.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Ви благодариме!.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Опис : 1. Бои : како на сликата
3.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
SHIFEEL
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бисер Форма:
Копче
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
MDJB00681
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
копче
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes

Избор на купувачот