.

.

LiiJi Единствен Природен Sunstone Грутка Форма Монистра Околу 15-20mm Ѓердан Мода Ѓердан 45см Убаво Партија Подарок

LiiJi Единствен Природен Sunstone Грутка Форма Монистра Околу 15-20mm Ѓердан Мода Ѓердан 45см Убаво Партија Подарок

DEN 1632.00 DEN 2399.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние не го прифати спорови или лоши коментари за дефекти, боја разлики. Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со објектот s и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повратни информации со убав слика . Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Проценето време на испорака 15~60 дена.
Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.
Ако не сте сигурни за детали, може да побара од нашата служба за корисници; ако вие сте многу picky, ве молиме да не купи!
Било каков проблем , pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.
За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Можете да контактирате со оставање порака на ebay , е-маил .

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
sunstone ѓердан
Бренд Име:
Lii Ji
Пол:
Жените
Синџир Тип:
влакно
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на купувачот