.

.

Прилагодена Големина 7-40 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Црна Византискиот Тон Синџир Mens Ѓердан&Хривнија Алка 8ММ Топ Дизајн

Прилагодена Големина 7-40 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Црна Византискиот Тон Синџир Mens Ѓердан&Хривнија

DEN 280.00 DEN 311.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

99 /парче
73g,кул машка мода сребро од Нерѓосувачки Челик, 8мм Византискиот Синџир ѓердан.99 /парче
Tiang Банда Накит Mens 100% од Нерѓосувачки Челик Линк Синџири Хривнија Алка 2013,ПАНК, РОК, Biker, трговија на Големо&мало US$ 5.99 /парче
1x 3g Класичен Нерѓосувачки Челик Жените Сребро 45см*2mm Круг Ѓердан Синџир Девојка Накит US$ 5.00 /многу
10 парчиња / многу
23.99 /парче
46g Сосема Нов Силен 316l не 'Рѓосувачки Челик 6mm Злато Сребро Мажите Велосипед Ѓердан 23.99 /парче
Hotsale! Моден Накит Сребро Нерѓосувачки Челик Прилично Жени&Девојки Синџир Ѓердан, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 20.00 /многу
10 парчиња / многу
1x 3g Класичен Добар Квалитет Злато од Нерѓосувачки Челик, Две Тон Necklace1.99 /парче
Моден Накит Високо Полиран Сребрен Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Нараквица ,машки Пол(може да се прилагоди lendth) САД$ 8.
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
1pcs
како истата слика
7"-40" долго, 8mm ширина
1 инч=25.99 /парче
Tian Банда Накит Најдобри Продавачот не ' Рѓосувачки Челик Црното Злато Боја Синџир Нараквица ,Мажи и Момчето Хривнија US$ 8.99 /парче
Божиќ Подарок Мода Накит Поставен Сребро Злато Заврши Хривнија Ткаенината Алка од не ' Рѓосувачки Челик Затворач Wristband Мажите Хривнија US$ 8.99 /парче
Моден 8мм Нерѓосувачки Челик Византискиот Хривнија Mens Накит Синџири 2013,ПАНК, РОК, Biker, трговија на Големо&мало US$ 8.4 mm или
1mm=0.0393 инчен
Новиот Дизајн Mens Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Добар Квалитет Женска Синџир Necklace19.2mm Кутија Синџир Бесплатен Превозот САД$ 20.

Главните својства

Метална боја:
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
не pendant
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
7-40
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Никој
Место на Потекло:
Гуангжу,Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Е Прилагодена:
Yes

Избор на купувачот