.

.

Бесплатен превозот 120pcs/многу led брадавица свирче светне Свирки LED Трепка Трепка Услуги Запалено Lanyard Свирче за партија услуги

Бесплатен превозот 120pcs/многу led брадавица свирче светне Свирки LED Трепка Трепка Услуги Запалено Lanyard

DEN 4149.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


1. име : led трепка свирче
светла боја : RGB
бојата на телото : транспарентна
пакет : 1pcs/opp вреќа
N .W : 10 g
материјал : пластика
големина : 7.5*1 CM
2.најдобрите подароци за децата.Децата ќе се допаѓа многу,
еластична ,шарени,смешни и за chidren играчки и возрасни

Главните својства

Повод:
Ноќта На Вештерките,Партија,Големиот Настан,Божиќ
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JY301
Бучава Производител Тип:
Свирче
производство име:
led трепка свирче
светла боја:
RGB
Големина на:
7.5*1cm
Н. Ж:
10g
бојата на телото:
Транспарентна
батеријата:
3pcs AG3
Пакет:
1pcs/opp вреќа

Избор на купувачот