.

.

OUSSIRRO супер фино полирање професионални острило 10000# нож острилка острат камен нож камен oilstone усовршувајќи алатки

OUSSIRRO супер фино полирање професионални острило 10000 нож острилка острат камен нож камен oilstone усовршувајќи

DEN 978.00 DEN 1918.08

Износ
Во форма достапна за нарачката


8529598891444783 имаме повеќе whetstones! САД $ 43.98 /парче US $ 37.98 /парче US $ 47.98 /парче US $ 51.98 /парче US $ 47.98 /парче US $ 23.98 /парче US $ 27.98 /парче US $ 27.98 /парче US $ 39.96 /парче US $ 31.98 /парче US $ 119.98 /парче US $ 89.98 /парче US $ 77.98 /парче US $ 81.98 /парче US $ 87.98 /парче

Главните својства

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
RSCHEF
Број На Модел На:
WH10000
Метал Тип:
бела корунд

Избор на купувачот