.

.

Трговија на големо 70 компјутери Гроздобер Шарм Лопата Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки 10097

Трговија на големо 70 компјутери Гроздобер Шарм Лопата Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален

DEN 235.00 DEN 321.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Converison 1inch=25. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции.
Деталите
Нема. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. pls waitting трпеливо. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
ЛОПАТА
боја:
античкиот бронза
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm@
Големина:
30*9*4mm
Висат дупка:
2 mm
is_customized:
Yes

Избор на купувачот