.

.

Бесплатен Превозот! 30PCS Шарени Глеѓ Риба Коска Висат Приврзоци DIY Ѓердан, keychains

Бесплатен Превозот! 30PCS Шарени Глеѓ Риба Коска Висат Приврзоци DIY Ѓердан, keychains

DEN 330.00 DEN 383.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Цинк Легура+Кристал Модел : СП-199 Количина : 30 PCS Боја : Сребро Тип : Pendant/Тагови Само Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Предмети ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Предмети ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака. Без Превозот на Викенд и Јавни Празници. Во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена Да го велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ако треба побрзо испорака(UPS-от,DHL, Итн.), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни. Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
SP-199
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
30pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Конверзија:
1inch@
Материјал:
цинк легура+Кристал
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Избор на купувачот