.

.

Бесплатен Превозот 50pcs Антички Бронза Копче Шарм Приврзоци 47x19mm Накит Наоди трговија на Големо

Бесплатен Превозот 50pcs Антички Бронза Копче Шарм Приврзоци 47x19mm Накит Наоди трговија на Големо

DEN 415.00 DEN 487.68

Износ
Во форма достапна за нарачката


B17766
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.4 mm или 1mm = 0.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас ќе ви даде добро решение.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Добредојдовте на нашата продавница!
Производ функција
Материјал :
Цинк метални легури(Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : 47mm x 19mm
Дупка големина : 3x3mm Дебелина : 4. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.5 мм
конверзија : 1 инч = 25. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.

Главните својства

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
копче
is_customized:
Yes

Избор на купувачот