.

.

MR63 Отвори Имајќи ABEC-1 ( 10 ПАРЧИЊА ) 3x6x2 mm Длабоко Ритам Топката Лежишта 617/3 673

MR63 Отвори Имајќи ABEC-1 ( 10 ПАРЧИЊА ) 3x6x2 mm Длабоко Ритам Топката Лежишта 617/3 673

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.

Главните својства

Бренд Име:
FUSHI
Број На Модел На:
SMR63 Отвори
Капацитет На Моторот:
3x6x2 mm
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Chorme Челик
Структура:
Топката имајќи

Избор на купувачот