.

.

1pcs имајќи 4213 65x120x31 4213A-2RS1TN9 4213-Б-2RSR-TVH 4213A-2RS MOCHU Двоен ред Длабоко ритам топката лежишта

1pcs имајќи 4213 65x120x31 4213A-2RS1TN9 4213-Б-2RSR-TVH 4213A-2RS MOCHU Двоен ред Длабоко ритам топката лежишта

DEN 1145.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
A : Deviating или модифицирани внатрешен дизајн
Б : Модифицирани внатрешни изградба
2 RS1 : Контакт печат, на двете страни
TN9 : Стаклени влакна засилен PA66 кафез, топката се карактеризираат со
TVH : Кафез изработени од стаклени влакна засилен polyamide
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Двоен Ред Длабоко Ритам Топката Лежишта Модел : 4213 A-2 RS1 TN9 Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 65 mm OD (надворешен дијаметар) : 120 mm Ширина/Висина/Дебелина : 31 mm Количина : 1 buc Еднаков :
4213-Б-2 RSR-TVH ,
4213 A-2 RS
Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,
авто-потпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,
внатрешниот прстени и топката кафез и собранија. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
.

Главните својства

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
Лагери
Број На Модел На:
4213
Премази:
Имајќи
Структура:
Длабоко ритам топката лежишта

Избор на купувачот