.

.

SilverFish hash одбор 25M Litecoin Рудар Scrypt Рудар на 420w подобро од ASIC рудар Зевс 25M Litecoin можат да имаат корист сите Scrypt c

SilverFish hash одбор 25M Litecoin Рудар Scrypt Рудар на 420w подобро од ASIC рудар Зевс 25M Litecoin можат да

DEN 4795.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Hash одбор користи 2-3months ,работат добро,60% нов,ви благодарам.
Ставка Детали : Silver Fish 25 M / S hash одбор *2 Silver Fish 25 M / S Одбор за Контрола*1 опис на производот : 1. чип параметри Чип Тип : SF300k01 Пакет : QFN64 Оперативни фреквенција : 792mhz Рударство го оценувате : за 720 K Чип потрошувачка на енергија : околу 7 Оперативен напон : 1 V 2. сечилото параметри Оператори сила : 24 M Состав : dual-mode групи, од вкупно 40 SF300 K01 Чип Ѕид Моќ : за 420 W Рударство договор : Scrypt сите валути, како што се ВКЛУЧИЈА,Монети и други кучиња.

Главните својства

Број На Модел На:
SilverFish hash одбор
Производи Статус:
Акции,Кои Се Користат
Бренд Име:
kuangcheng

Избор на купувачот