.

.

YLCD707 Роденден Рамка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Машина Мувла

YLCD707 Роденден Рамка Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување

DEN 168.00 DEN 240.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот
ѕвезда Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користат За Тоа. Големина : само 11,6*5.7 cm, 5.5*3.6 cm


Главните својства

Број На Модел На:
YLCD707

Избор на купувачот