.

.

1pcs Младоженецот Носи Невестата(R0804) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

1pcs Младоженецот Носи Невестата(R0804) Силикони рачно изработени Сапун Мувла Занаети DIY Мувла

DEN 897.00 DEN 1055.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме.Опис :
* Завршена Сапун Тежина : (приближно)90 g
* Завршена Сапун Големина : (L *W*H)8.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
превозот :
1.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae внатрешноста : 1pcs определба : *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;
1. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни.

Главните својства

Бренд Име:
Longzang
Тема:
Општа Намена
Број На Модел На:
R0804
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Shandong, Кина (Копно)
Заврши Сапун Големина:
is_customized:
Yes

Избор на купувачот